Aktualności

Wszystkie mieszkania sprzedane! Rozpoczynamy II etap.

Uprzejmie informujemy, że została zakończona sprzedaż lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Chełmońskiego 25 w Łodzi. Wszystkie mieszkania znalazły nabywców. Równocześnie informujemy, że zgodnie z podpisaną ze Spółdzielnią umową, do momentu podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność, możliwa jest rezygnacja z lokalu mieszkalnego. (Dotychczas nie podpisano aktów notarialnych na trzy mieszkania).

Obecnie trwają prace projektowe nad II etapem inwestycji przy ul. Chełmońskiego 17-25 w Łodzi.

Przewidujemy, że plany i wszelkie informacje o II etapie inwestycji będą dostępne na stronie internetowej w miesiącu wrześniu 2017r.

Powrót

Doskonała lokalizacja

Osiedle mieszkaniowe znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, ale położonej blisko Centrum i dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta poprzez ul. Śmigłego-Rydza i Dąbrowskiego.
W ciągu 5 minut można dojść do popularnych sklepów, aby zrobić codzienne zakupy, 12 minut spaceru wystarczy, aby znaleźć się w Parku im. J. Dąbrowskiego, a komunikacją miejską dotrzemy w 10 minut do Placu Reymonta i początku ul. Piotrkowskiej lub do skrzyżowania Marszałków - w 18 minut.

Więcej