Aktualności

Przystępujemy do rozpoczęcia realizacji budynku III etapu inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą lokali.

Więcej

Rozpoczęcie prac budowlanych

Dotychczas na osiedlu Chełmońskiego spółdzielnia zrealizowała budynki przy ul. Chełmońskiego 31 i 25. Przystępujemy do realizacji II etapu inwestycji przy ul. Chełmońskiego 17-25.

Więcej

Etap II rozpoczęty. Uzyskaliśmy pozwolenia na budowę.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych "KIELNIA" uprzejmie informuje, że uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę budynku nr 2 przy ul. Chełmońskiego 17-25 w Łodzi. Plany i informacje o nowym budynku zostaną zamieszczone na stronie internetowej około połowy listopada.

Więcej

Wszystkie mieszkania sprzedane! Rozpoczynamy II etap.

Uprzejmie informujemy, że została zakończona sprzedaż lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Chełmońskiego 25 w Łodzi. Obecnie trwają prace projektowe nad II etapem inwestycji przy ul. Chełmońskiego 17-25 w Łodzi. Przewidujemy, że plany i wszelkie informacje o II etapie inwestycji będą dostępne na stronie internetowej w miesiącu wrześniu 2017r.

Więcej

Interaktywne rzuty powierzchni mieszkań

Uruchomiliśmy nową funkcjonalność na naszej stronie internetowej. Już teraz mogą Państwo sprawdzić, które mieszkania na Osiedlu Chełmońskiego są wolne i podjąć decyzję. 

Więcej

Wysokie standardy wykończenia

Osiedle Chełmońskiego to przede wszystkim jakość wykonania, wysokie standrady użytych materiałów takich jak drzwi wejściowe do mieszkań, okna, instalacje, tarasy, balkony i balustrady.

Więcej

Budynki

Osiedle powstawać będzie etapami i docelowo stworzą je dwa budynki 6-piętrowe i jeden 4-pietrowy, z garażami podziemnymi. Każdy budynek będzie miał inny kształt, dopasowany do swojej lokalizacji i indywidualnie zaprojektowane mieszkania.

Więcej

Kontakt dla klienta

Dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkań, uruchomiliśmy Biuro sprzedaży na budowie - Łódź, ul. Chełmońskiego 25 tel. 506-179-829, e-mail: w.stachowicz@neoinvest.com.pl

Więcej

Aranżacje mieszkań

W kameralnym, czteropiętrowym budynku powstającym w pierwszym etapie zaprojektowano 28 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Każde z nich może być aranżowane w inny sposób, zgodnie z sugestiami klienta.

Więcej

Doskonała lokalizacja

Osiedle mieszkaniowe znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, ale położonej blisko Centrum i dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta poprzez ul. Śmigłego-Rydza i Dąbrowskiego.
W ciągu 5 minut można dojść do popularnych sklepów, aby zrobić codzienne zakupy, 12 minut spaceru wystarczy, aby znaleźć się w Parku im. J. Dąbrowskiego, a komunikacją miejską dotrzemy w 10 minut do Placu Reymonta i początku ul. Piotrkowskiej lub do skrzyżowania Marszałków - w 18 minut.

Więcej